Home page
Haber Menüsü


Güncelleme: 16:48 TS 6 Haz., 2001
“Tantan olayı”na okur yorumları 5

  İSTİFAYA OKUR YORUMLARI
Tepkilerinizi e-mail yoluyla bildirebilirsiniz. Adresimiz: okurmektuplari@ntvmsnbc.com
Tantan olayına okur yorumları 1
Tantan olayına okur yorumları 2
Tantan olayına okur yorumları 3
Tantan olayına okur yorumları 4
Tantan olayına okur yorumları 5
Tantan olayına okur yorumları 6
Maillerinizi lütfen word dökümanında yazınız. İsminizi eklemeyi unutmayın

       Sayın Tantanın sözleriyle değil yaptıklarıyla milletin sevgisini kazanmış bir kişi. Böyle değerli bir insanımızı Türk milletine hizmet etmekten geri bırakan o hıyanet çevrelerini kınıyorum. Umarım en kısa zamanda bu ülkeye yaptıklarının cezasını çekerler.
        Sayın Tantanın yaptığı onurlu bir davranış olduğuna inanıyorum ve desteliyorum.
        Veysel Çelik
       

Mesut’bey siyasi hayatını seçmen bazında bitirdi
       Hakan Kılıçaslan
       

Tantan istifa ederek kendisinden bekleneni yaptı. Uyanan bir Türkiyede ilkeleri uğruna makamını terk etmek gerçek bir şövalyelik olarak nitelendirilir. Ancak , mücadele alanını terk etmek bazıları için belki bir zayıflık nişanesi olarak görülebilir ama bu tür gerçek dürüst insanlarla gurur duyuyorum. Ülkemizde, bu tür şövalyeler bir gün mutlaka çoğalacak ve aradığımız, özlediğimiz ilkeli politikacı tipini siyasetimizde görmek hepimiz için mutluluk belirtisi olacaktır.
       Kendisini tanımamama rağmen , gerçekten desteklemek benim için büyük bir gurur vesilesidir.
       Bu gün Sn Derviş nasıl bir güneş gibi parlıyorsa;inanıyorum ki yarın da Sn Tantan ayni şekilde parlayacaktır.
       Saygı ve sevgilerimle.
       Yavuz Eryılmaz
       

Hani bir söz vardır, doğruyu söyleyeni dokuz köyden kovarlar....
       Iste perde arkasından gıcırdayan dişler sonunda dayanamadı ve saldırdı.
       Tek başına sövalyelik yapan, dürüstlük, şeref, ahlak gibi alışılmamış kavaram ve eylemlerin peşinden kosturan Şövalye’yi bir güzel hakladılar.
       Ama sesziz sedasiz Türk halkı, Şövalyeden çok dersler aldı, çok şeyler öğrendi, artık eskisi gibi gösterilen havuçların arkasından koşmayacak, havuçun arkasındaki sopayı da görüp mutlaka ona göre değerlendirme yapacaktır.
       Sayın Şövalye, sana çok tesekkür ederiz, bize çok şeyler öğrettin... Sayın Başkan sana da çok teşekkür ederiz sen de bu sesiz insana çok sey öğrettin...
       Saygılar, sabırlar... mutluluıklar....
       Arif Aslan
       

Tantan gitti, Yılmaz bitti
       Ebru Ünal
       

TANTAN’IN ISTIFASI MESUT YILMAZ’IN NE KADAR SUÇLUYU KORUDUGUNUN ISPATIDIR. TÜRKIYE’DE SIYASILER TEMIZ VE MÜCADELECI INSANLARDAN NEDEN BU KADAR ÇOK KORKUYORLAR? YOKSA KENDILERININ DE SUÇLARI ORTAYA ÇIKACAK DIYE MI?
       HANI SEFFAF POLITIKA, HANI VATAN SEVGISI .....
       SU EKONOMIK KRIZ SIRASINDA BÖYLE POLITIK KRIZLER YARATMAK VATAN HAINLIGI OLMUYOR MU?
       HEPIMIZIN ARTIK BÖYLE HAKSIZLAR IÇIN ELE ELE VERME ZAMANI GELDI. SIVIL TOPLUM ÖRGÜTLERI VASITASIYLA BU ÇIRKIN SIYASI OYUNLARA SON VERELIM.
       Nur Tezol
       

Bir kez daha görülmüştür ki Türkiye’de iş yapan,iş bitiren,temiz kalan,kendisine değil de ülkesine hizmeti ilke edinen kişilerin ayakları , başkalarının çıkarlarına dokunduğu için mutlaka kaydırılıyor.Çok yazık üzüldüm.Kendim için,2 yaşındaki çocuğum için ve daha sonraki nesil için bu ülkeye gerekli olan yöneticiler siyasi entrikalara kurban ediliyor.Sırada kim var acaba ? Kemal DERVİŞ mi ? Erkan MUMCU mu ?
       Ben seçtim , ben alırım diyor beyfendi.Sizide bu toplum seçti zamanı gelince sizide almasını bilir.
       Yusuf Akyıl
       

Çok begendigim bir soz vardır ” Adalet sistemimiz örümcek ağına benziyor, büyük sinekler delip geçerken küçük sinekler takılıp kalıyor... ” Ülkemizde her kesimin temiz toplum arayışları sürerken malesef ülkeyi idere edenler çıkar kavgası içinde .
       Sayın Tantana yaptıgı hersey için sonsuz teşekkürler ...
        Saygılarımla
       Ali Fikri KÜÇÜK
       

Birşeyler yapmalı! derken “okur mektuplarına ” rastlamak şanstı benim için. Vatandaşını hiçe sayan, O ‘nu seçim döneminde hatırlayan ,ucuz popülist politikalarla göz boyayan siyasetçilerin sonları belki kendi uygulamalarıyla gelecektir. Ülke menfaatini kendininkinin üstünde gören çalışkan insanların cezalandırılmasını kabullenmek zorunda bırakılmak ise her geçen gün bizleri umutsuzluğa sürüklüyor. Sayın Tantan’ı istifa kararı ile kutlarken ülkemin yarınları endişesi içimizde büyüyor.
       İ.Yıldırım
       

Tantan diger siyasetciler gibi koltuga yapısılı olmadıgını gosterdi .Turkiyenin bu turde politikacilara ihtiyacı va inanıyoruz ki tantan kısa bir dinlenmeden sonra tekrar hakkı olan yere geklecektir.
       Musa Kocatepe
       

SAYIN TANTAN’IN GÖREVDEN ALINMASINI ŞİDETLE KINIYOR TÜRK MİLLETİNİ LDUĞU DEĞERİNİN ÇOK ÇOK ALTINA GÖREN ANAVATAN PARTİSİNİN YÖNETİCİLERİNİ VE BUNLARA ÇANAK TUTAN DİĞER PARTİLERİN YÖNETİCİLERİNİ KINIYORUM.
       S.KUYUPINAR
       

Tantan’ın görevinden alınmasını suçluların kendini koruma hareketi olarak
       görüyorum.Çünkü yanlış bir şey yapmadı.
       Saygılarımla,
       Güçlü Yakal
       

Sayın Sadettin TANTAN
       Siz her yapmış olduğunuz görevi anlınızın akıyla yaptınız gönlünüz hoş kalbiniz huzurlu olsun sizi istifaya zorluyanlar kendi sonlarını düşünsünler şunu biliniz ki her zaman bu halk Sadettin TANTAN’ın yanındadır. Bu güzelim ülkeyi bu hale getirenler utansın seçimlerde hangi yüzle oy isteyecekler ve ne diyecekler
       Hikmet GEDİK
       

Sayın Tantan’ı gösterdiği bu onurlu tepkiden dolayı kutluyorum.Görevden alınmasını ise protesto ediyorum.Bu hükümet içinde halkın güvendiği,inandığı ve saygı duyduğu bir isim olan Sn.Tantan,halkın güvenmediği,saygı duymadığı ve inanmadığı siyaset padişahı tarafından görevden alınmıştır.
       PARTİSİNİ PADİŞAH ANLAYIŞIYLA YÖNETEN,SİYASETİ İSE KENDİSİ AİLESİ VE YAKIN ÇEVRESİNİN ÇIKARLARI İÇİN YAPAN YILMAZ’IN NEDEN BÖYLE DAVRANDIĞI HEPİMİZİN MALUMUDUR.YÜRÜTÜLEN BÜTÜN YOLSUZLUK SORUŞTURMALARININ UCU YAKIN ÇEVRESİNE VE PARTİSİNE GELİP DAYANMAKTADIR.BU OPERASYONLARI YÜRÜTMEKTE KARARLI OLAN TANTAN , GÖZ YUMMAYI VE ÖRTBAS ETMEYİ KABUL ETMEDİĞİ İÇİN GÖREVDEN ALINMIŞTIR.
       BU PARTİ İÇİ SORUN OLARAK KABUL EDİLEMEZ.BU YOLSUZLUKLARLA SAVAŞMAYI KABUL YA DA RET ETME SORUNUDUR.SAYIN BAŞBAKAN DA NE YAZIK Kİ YOLSUZLUKLARLA MÜCADELEYİ RET CEPHESİNDE
       YER ALMIŞTIR.
       TEMİZEL GİTTİ,TANTAN DA GİTTİ.GERİYE BİR TEK CUMHURBAŞKANIMIZ KALDI.ONUN İÇİN DE BİR TAKIM FORMÜLLER HAZIRLIYORLARDIR.AMA ARTIK ÇOK GEÇ.KUTU AÇILDI VE PİS KOKULAR ORTALIĞI SARDI.BUNLARI KİMSE YOK SAYAMAZ YA DA GÖRMEZDEN GELEMEZ.HİÇ BİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLAMAZ.BİZLER BUNLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ.
       Av.KADRİYE GÖKÇADIR
       BURSA
       

Tantanı sonuna kadar destekliyorum.
       Alper Özer
       

Fazlasıyla anlamsız ve isabetsiz bir karar bu Mesut Yılmaz için İnanıyorum seçimlerde Herkes gerekeni yapacaktır. Ama yinede bizleri fazla bekletmeden istifa ederse seviniriz. Türkiye Sn. Tantan’a fazlasıyla sahip çıkacaktır.
       Melike Karakaş
       

Sayın eski iç işleri bakanı Sadettin Tantan’ın istifasını üzülerek duyduk.Her konuda onun mücadelesini destekliyorum.Sayın tantan gibi devlet büyükleri ülkemizde zor yetişmekte.Onun bakanlığı döneminde karanlık ilişkiler ve karanlık olaylar bir bir ortaya çıkmaya başladı.Fakat çok büyük yerlere varan bu çalışmalar karanlık güçlerin çabasıyla görevden alınarak pasif bir bakanlığa verilmesi onun haysiyetine yakışmayacağını bilerek onurlu bir şekilde istifa etmesi bence haklılığını göstermektedir. Benim için hala iç işleri bakanı
       Sadettin Tantan olarak sürecektir.
       Saygılarımla
        İsmet BATUR
       

Bu son istifa olayı da anaptaki yolsuzlukların ve hırsızlıkların artık genel başkana kadar dayandığını göstermiştir.Mesut YILMAZ ve partisi siyasi tükenmişliklerini bir kez daha göstermiştir.Temiz toplum arayışında olması gereken bir parti ve yöneticileri, ülkede yapılan her türlü hırsızlık,kaçakçılık,ve dalaverenin merkezi olabiliyorsa : onlara gereken dersi bu millet en kısa zamanda verecektir. SAYIN SADETTİN TANTAN ve onun gibi sağduyulu insanlar bu ülkeyi özlediğimiz seviyeye çıkaracaktır.Sevgilerimle.
        SERDAR YILDIRIM
       

adı yolsuzluk ve rüşvetle özdeşleşmiş bir partinin içinde yüksel yalovalara ve saadettin tantanlara yer yoktur.bu iki isim bu partiye kaydolurken iyice düşünmeliydiler.kabahat kendilerinindir.köşe dönmecilik felsefesini şiar edinmiş bir partiden erdemli davranışlar beklenemez ki....
        mustafa bilbay
       

Ülkemizde çalışan,çalışkan,dürüst ülkesi ve milletinin refahı için gayretle ve bütün engellemelere rağmen yılmadan çaba sarfeden ve milletini haksızlardan,hırsızlardan,arsız ve çetelerden kurtarmaya çalışan insanların nasıl egale edildiğini ve siyaset dışına nasıl itildiğini ve bunları kimlerin yaptığını milletimiz net olarak,adeta canlı yayın olarak görmüştür.Milletin gözünün içine bakarak refah seviyesinin artacağını,hırsızlığı ve yolsuzluğu önleyeceğini söyleyen zevat millete bütün yalanlarıyla ve ayıplarıyla adeta çıplak yakalanmıştır.Halkımızın bunları dikkate alarak gerekli değerlendirmeyi yapacağını ve siyaset adamlığına kendi ve yandaşlarının menfatları için soyunan bu insanlar tarafından bir daha aldatılmayacağını ümit ederim.Acaba cumhur ersümer’i korumak için gösterdiği performansın cumhur ersümer’in başarılı çalışmalarındanmı kaynaklandığını mesut beye sormak isterdim.
       

Ben Sosyal Demokrat görüşlü biriyim. Ancak, Sayın Tantan’ın görev anlayışını ve çalışmalarını partiler üstü tutup, takdirle karşılıyordum. Sayın Mesut Yılmaz’ın bu hareketini, batmadan önceki son çırpınışlar olarak değerlendiriyorum. Ayrıca ne zaman siyaseti bırakıp yok olacağını da merakla bekliyorum. Kardeşi ve kendisi artık bu ülkenin yakasından düşsünler.
       Esin Arkan
       

MALESEF YINE SAHSİ CIKARLAR ULKE CIKARLARININ USTUNDE YER ALMISTIR.SN.TANTAN GOREVINDEN ALINARAK YOLSUZLUKLARIN USTUNE GIDENLERE VEDE GITMEK ISTEYENLERE
       GOZDAĞI VERILMEK ISTENMISTIR.DURUST OLARAK TANIDIĞIMIZ BAZI BAKAN VE MILLETVEKILLERININ HALA ANAPTA KALARAK BU OZELLIKLERINE GOLGE DUSTÜĞÜNÜ BİLMELERİ GEREKİR.YOLSUZLIK DENDIGINDE AKLA ILK GELEN PARTI NEDEN HEP ANAP OLUYOR.YUCE DIVANLARDA YARGILANANLAR NEDEN BU PARTIDEN CIKIYOR.SON SOZUM DE SN.KARAKOYUNLU VE DE SN.MUMCU’YA SIZLER TOPLUM TARAFINDAN SEVILEN VE DURUST OLARAK TANINAN KISILERSINIZ.ACABA BOZUK DUZENIN BASI SIZLERE NEKADAR TAHAMMUL EDECEK.SAYGILARIMLA
       HAKAN Z.GOKMEN
       

umarım tez elden yılmaz gibi bir ülkenin kanını göz göre göre emen ahlak yoksunu yüzsüz bir siyasetciden ve onun babası sayılan özalın devamı sülüklerden kurtuluruz. tantan a yazık oldu demiyeceğim.yeni temiz kadrolarda onun yeri hazır ve sanırım o kadrolar da yakında ..................
       Bengü Kılıçbeyli
       

Öncelikle, okurlara fikir beyanedebilme fırsatından dolayı teşekkür ederim. Sn. Tantan’ın istifası son derece erdemli, yapılması gereken ve hatta geciken bir davranıştır. Yıllardan beri Türkiye’de kirli zemin üzerinde siyaset yapmaya alışmış polilikacıların yanında yer alması da kabul edilebilir değildi de, belki bir işe yarar mantığı ile bu güne gelindi diye düşünmekten kendimi alamıyorum. Gerçek şudur ki; Türkiye’de siyasi partiler ve seçim yasası değişmediği sürece temiz siyasete kavuşmak mümkün olmayacaktır. Mevcut siyasilerin de bunu yapmaya gönlü olmadığına göre bu çirkin oyun, oyuncuları zaman zaman değişse de hep sahnelenmeye devam edecektir. Ne acıdır ki; pırıl pırıl genç beyinler bu kirli ortamda sahne almak istemediği için milletçe bu sıkıntıları daha çok yaşayacağız. Sn. Tantan gibiler de ortada kala kalacaktır. Tüm bu olumsuzluklara rağmen Sn. Tantan, Sn. İ. Cem ve yeterince tanımamakla birlikte Sn. K. Derviş’e destek vermeyi bir vatandaşlık bilnci olarak algılıyor, hepsine sonsuz sabır ve başarılar diliyorum.
       Aytekinhan Yıldırıcı
       

Mesut Yılmaz’ın ilk tepkilerini de çok iyi anlamış, ancak milletvekillerini halk, bakanları da ben seçerim sözünü kulak arkası etmiş, herşeye rağmen yapabileceğine inanamamıştım. Ancak ben malesef yanılmışım, kendimi kandırmışım! Mesut Yılmaz’ın, halkın bu kadar güven duyduğu, ANAP’ın en önemli kozu erdemli, dürüst, akıllı ve cesur Sayın TANTAN’ı görevinden alabilecek kadar da son noktada olduğunu düşünmemiştim. Ve bir sözüm de tepkisiz ANAP üyelerine; Şu anda bu dürüst insanlara sahip çıkmayan ve temiz toplum temiz siyasete destek veremeyen ülkem temsilcilerini ben görevlerinden azlediyorum. Bu ülke eninde sonunda, herşeye rağmen gerçekleri farkedecek, ve hakedenler hakettikleri yerlerde bulunacaklardır.
       Ve sayın TANTAN, önünüzde saygıyla eğiliyor, var olduğum sürece doğrularınızın yanında olduğumu şerefle ifade ediyor, ve kesinlikle bu arenadan uzaklaşmamanızı umuyorum.
       Saygılarımla
       Ö.SENDÖL SEZEN
       

sadettin tantan ‘ın istifa kararını sonuna kadar destekliyorum.anap’a gereken cevap sandıkta verilecektir.
       

TANTAN zaten ANAP’ı aşmış bir durumda idi. Kim olduğu bilinmeyen ama çok güçlü olduğu belli bir takım kişilerin düğmeye basması ile Jandarma operasyonu olarak başlayan süreç zaten ANAP’ı ve ANAP’ın tüm ileri gelenlerini hapise götürecek. TANTAN’ın istifası hem kendisini korumuş hemde bu sürecin devamını kolaylaştırmıştır.
       Bu ülkenin son 15 yılının en büyük belası PKK bitmiş, yerini rüşvet ve yolsuzlukla mücadele almıştır. Bu savaşın kaybedilmesi durumunda gelir dağılımındaki uçurumlar ve işşizlik nedeni ile sosyal patlamaların olacağı ve ülkenin bölünme sürecine gireceği aşikardır.
       Bu savaşın kazanılması ise öncelikle ANAP’ın ve devletin üst kademelerindeki kirlenmiş insanların adaletin önüne çıkarılması ile mümkündür.
       TANTAN daha uzun yıllar Türk siyasi hayatındaki yaşamına devam edecektir. Hele hele yukarıdaki sürecin işlemesine yardımcı olursa !!!
       İlkin CAN
       

Siyasetin ne kadar nankör olduğu bu olayla bir kez daha ortaya çıktı. Yılmazın kuyruğuna bastı tabii. Yılmaz klasik siyasetçi tepkisi ile ben bir parti lideriyim istediğimi yaparım diyerek. Tantanı görevden aldı. Şüphesiz bu Anap ın oylarını etkiler gibi gözüküyor. Fakat şu unutulmamalıdır; Bizim milletimiz sadece son 2 haftayı hatırlar. Son 2 hafta medyamız Anap’ı ve diğer istediği partileri Altın tepsilerle bizim milletimize sunacaklar bizim milletimizde kabul edecek Türkiyenin kaderi bu....
       Yavuz Yıldız
       

Herşey o kadar aleni belli olduki yazık
       Dürüst adamlar harcanıyor yazık
       anap kendi ipini çekti !!!
       Sadettin tantan ismail cem ve derviş i bir partiye toplayın tek başınıza iktidara gelin !!!!!!
        LEVENT ŞANE
       

Mesut Yılmaz’ın ilk tepkilerini de çok iyi anlamış, ancak milletvekillerini halk, bakanları da ben seçerim sözünü kulak arkası etmiş, herşeye rağmen yapabileceğine inanamamıştım. Ancak ben malesef yanılmışım, kendimi kandırmışım! Mesut Yılmaz’ın, halkın bu kadar güven duyduğu, ANAP’ın en önemli kozu, erdemli, dürüst, akıllı ve cesur Sayın TANTAN’ı görevinden alabilecek kadar da son noktada olduğunu düşünmemiştim. Ve bir sözüm de tepkisiz ANAP üyelerine; Şu anda bu dürüst insanlara sahip çıkmayan ve temiz toplum temiz siyasete destek veremeyen ülkem temsilcilerini ben görevlerinden azlediyorum. Bu ülke eninde sonunda, herşeye rağmen gerçekleri farkedecek, ve hakedenler hakettikleri yerlerde bulunacaklardır.
       Ve sayın TANTAN, önünüzde saygıyla eğiliyor, var olduğum sürece doğrularınızın yanında olduğumu şerefle ifade ediyor, ve kesinlikle bu arenadan uzaklaşmamanızı umuyorum.
       Saygılarımla,
       Ö.SENDÖL SEZEN
       

SN.TANTAN’IN YAPMIŞ OLDUĞU BU DAVRANIŞINDAN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM.YAPILMASI GEREKENİ YAPTI VE BUDA BİR KEZ DAHA ORTAYA KOYDUKİ DOĞRU VE DÜRÜST OLDUĞUNUZ ZAMAN TÜM KAPILAR BİRER BİRER YÜZÜNÜZE KAPANIR. TEŞEKKÜR EDERİZ SANA SAYIN TANTAN HER ZAMAN YANINDAYIZ.
       Ayşe Kemertaş
       

Sonunda beklenen oldu ve belkide 78 yıllık Cumhuriyet tarihinin en dürüst parlementer’lerinden biri Sayın Sadettin Tantan ,Birkaç Kabine Kraliyeti mensubu tarafından istifaya zorlandı.Ne yazıktırki , gelinen bu nokta beni hiç şaşırtmamıştır.Çünkü bu hükümetden ancak bu beklenirdi.Göreceksiniz çok kısa bir süre sonra Sayın Kemal Derviş’te
       Bu pisliğe ve kokuşmuşluğa daha fazla dayanamayıp kendiliğinden istifa edecektir.( Umarım böyle olmaz ,çünkü şuanda tutunduğumuz tek dal o .)
       30 yaşında , girişimci ve genç bir türk olarak , Bu hükümete, benim olduğum gibi hiç kimsenin güveni kalmamıştır ve bir birey olarak çaresiz bir şekilde seyirci kalmak son derece ağırıma gitmektedir.
       Bizim Sadettin Tantan gibi yüzlerce,binlerce , milyonlarca insanlara ihtiyacımız var.
       Birkaç gün önce ,bir Arkadaşım şunu anlatdı. 17 yaşındaki lise öğrencisi oğlu babasına , “Baba ben Ülkemi çok seviyorum ama , bütün imkanlarını zorla ve beni eğitimim için Yurtdışına gönder ,çünkü ben Ülkemde iyi bir gelecek göremiyorum.”
       Bunu söyleyen 17 yaşında bir lise öğrencisi .Evet gelinen nokta son derece vahimdir.
       Selim Bayrak
       

Ben bir Anavatan partili olarak Anavatan’in Mesut Yilmaz ile bittigini en azindan benim icin bittigini uzulerek ifade etmek isterim.Hergun mecliste birbirlerinin yolsuzluklarini akliyorlar.Rahmetli Ozal’in kemikleri sizliyordur.En kisa surede KEMAL DERVIS’in bir parti kurmasini bekliyor ve bu dinazorlarin artik memleketin yakasini birakmasini temenni ediyorum.
       Tezcan KADAGAN.
       

Sn. Mesut YILMAZ
       Başarılı genel başkanlar sırasında belki de en üst sırada yeralıyor. Rahmetli ÖZAL’ dan aldığı partiyi ne hallere düşürdüğünü, Sn. İlhan KESİCİ gibi değerleri partiden uzaklaştırdığını da herkes görüyor ama Sn. Başkan hala memleketi yönetmekte ısrar adiyor ama millet artık böyle yöneticileri başında görmek istemiyor.
       İbrahim KÖKER
       

Sayin Mesut Bey’i tebrik ediyorum. Ne iyi yapti. Az kaldi tum rusvet baglantilari ortaya dokulecek ve kimilerinin maskesi dusecekti, simdilik kurtuldular,yada oyle saniyorlar.Birgun tum bunlarin hesabini verecekler.
       Saygilarimla,
       Osman Levent Karsan

 

 
  NTVMSNBC KULLANICILARININ TOP 10'u  
 

Bu haberi diğer okuyucularımıza tavsiye eder misiniz?
hayır   1  -   2  -   3  -   4  -   5  -  6  -  7  kesinlikle

 
   
 
 
NTVMSNBC   NTVMSNBC 'ye iyi erisim için
Microsoft Internet Explorer
Windows Media Player   kullanın
 
   
  Ana Sayfa | Güncel | Dünya | Ekonomi | Sağlık | Yaşam | Teknoloji | Kültür & Sanat | Spor | Hava Durumu | Haber Özetleri | Arama | NTVMSNBC Hakkında | Yardım | Spor Yardım | Tüm Haberler |
Araçlar | NTVMSNBC Reklam Seçenekleri | Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları