Yeni dönemde NTV’de neler var?
Kültür Sanat
Filmler
Sinema
Oscar
Müzik
Edebiyat
Sahne Sanatları
Sergi
Mimari
Arkeoloji
İstanbul Bienali
Orhan Pamuk - Nobel
Altın Portakal
Cannes
Video
Foto Galeri
Türkiye
Dünya
Ekonomi
Spor
Teknoloji
Sağlık
Kültür Sanat
Yaşam
Hava Yol
Yeşil Ekran
Eğitim
Moda
Otomobil
Doğuş Yayın Grubu
NTV
CNBC-e
e2
NTVSPOR.NET
NBA TV
NTV Radyo
Eksen 96.2
Radio N101
NTV Yayınları
NTV Tarih
N. Geographic
 
NTVMSNBC Anasayfa » Kültür Sanat

Yeni dönemde NTV’de neler var?

NTV’nin yeni yayın döneminde Akşam Haberleri’ni Banu Güven sunacak. Yeşil Rehber, hafta içi çevre dostlarına seslenecek. Ali Tezel, Çalışma Hayatı’yla çalışan sınıfın sesi olurken, Çiğdem Anad her Pazar geçmiş haftanın haberlerini değerlendirecek.


 DİĞER HABERLER


NTV-MSNBC
Güncelleme: 10:54 TSİ 17 Eylül 2008 Çarşamba

İSTANBUL - NTV’de yeni yayın dönemi başladı. İlk kez ekrana gelecek özel belgeseller, yeni programlar ve sürprizler...
Haberin devamı

Yeni dönemde Akşam Haberleri’ni artık Banu Güven’den takip edeceğiz. 24 Saat ise Defne Sarısoy’un sunumuyla ekrana gelecek. Burcu Esmersoy’un sunduğu Spor Servisi haftanın beş günü yeni saatinde, 20.30’da yayınlanacak.

Çiğdem Anad yeni haber programı “Yaşasın Pazar” ile her Pazar sabahı izleyiciyle buluşacak.

90 Dakika, Haydi Gel Bizimle Ol, Yazı İşleri, Ekodiyalog, İlber Ortaylı ile Tarih Dersleri, Yakın Plan, Haber Merkezi, Ve İnsan, Güne Başlarken, Günün İçinden ve %100 Futbol programları yeni dönemde de NTV’de olacak.

Bu yaz NTV’nin Yeşil Ekran’ında yayınlanan Yeşil Rehber, yeni dönemde hafta içi her gün kuşak programı olarak ekrana gelecek. Perşembe günleri yayınlanacak Ali Tezel’in sunacağı Çalışma Hayatı bu dönemin yeniliklerinden biri olacak.

NTV BELGESEL KUŞAĞI’NDA SES GETİREN YAPIMLAR
NTV Belgesel Kuşağı’nda yeni dönemde de en iyi belgeseller yayınlanacak. Bunlar arasında Michael Moore’un en iyi filmi olarak nitelendirilen, Amerikan sağlık sistemini yerden yere vurduğu “Sicko” ve Martin Scorsese’in modern müzik endüstrisinin büyük ismi Ahmet Ertegün’e adadığı filmi “Shine A Light” var. Martin Scorsese’nin Rolling Stones konser filmi “Shine a Light”, Berlin Film Festivali’nde açılış filmi olarak gösterilmiş, ardından İstanbul Film Festivali programına dahil olmuştu.


NTV'nin yeni belgesellerinden biri Rolling Stones grubunu anlatan "Shine a Light"...


Yoksulluk içinde büyüyen Malavi çocuklarının dramını anlatan ve Madonna’nın yönetmenliğini üstlendiği “I am Because We Are…” ve Dünyayı Sarsan Günler’i konu alan BBC yapımı belgesel de bu dönemin en dikkat çekici yapımları arasında yer alacak.

NTV HABER KUŞAKLARIYLA KESİNTİSİZ HABER
Kesintisiz haber, her sabah saat 07.00’de Duygu Canbaş ve Erhan Ertürk’le “Güne Başlarken” ile başlayacak ve 10.00’a kadar sürecek.

“Günün İçinden” programını yeni dönemde Arzu Zengin sunacak. Zengin, gün ortasında gündemdeki tüm sıcak haberleri ve son dakika gelişmelerini canlı ekrana getirecek.

Oğuz Haksever ile “Haber Merkezi” kuşağı hafta içi her gün 15.00’te başlıyor; ana durak ise 17.00’de... Haksever ile özdeşleşen “Ve İnsan” programı da bu kuşak içinde yer alacak ve 17.40’da ekrana gelecek.

BANU GÜVEN’LE AKŞAM HABERLERİ
NTV’nin ana haber bülteni “Akşam Haberleri”ni ise Banu Güven sunacak. Akşam Haberleri, hafta içi her akşam saat 19.00’da Türkiye ve dünyanın gündemini ekrana taşıyacak.

DEFNE SARISOY İLE 24 SAAT

Günün son haber kuşağı “24 Saat”i yeni dönemde Defne Sarısoy sunacak.

BURCU ESMERSOY İLE SPOR SERVİSİ
Sporun ana haber bülteni Spor Servisi, yeni dönemde 20.30’da yayınlanacak. Burcu Esmersoy’un sunacağı programda günün spor gelişmeleri, özel spor dosyaları, günün sorusu ve canlı yayın konukları yer alacak.

90 DAKİKA İLE FUTBOL GÜNDEMİ
Fuat Akdağ, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu ve Mehmet Y. Yılmaz’ın yorumlarıyla katıldığı NTV’nin futbol klasiği “90 Dakika” yine her Pazartesi futbolun gerçek gündemini değerlendirecek.
RIDVAN DİLMEN VE GÜNTEKİN ONAY İLE %100 FUTBOL
Maçların ardından sadece futbol! Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay’la “%100 Futbol” her haftasonu NTV’de. Programda Cumartesi ve Pazar maçları canlı yayında sıcağı sıcağına değerlendirilecek.
YAZILI BASININ GÜNDEMİ YAZI İŞLERİ’NDE
Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır’ın yazılı basının gündemini mercek altına aldığı program “Yazı İşleri” ekrana geri dönüyor. Her gün 11.15’te Türkiye’nin sıcak gündemini yakından izleyen programda haberlerin analizi canlı yayında ekrana gelecek. Cabas ve Çakır haber ve yorumlarıyla öne çıkan, günün gündemini belirleyen gazeteci ve köşe yazarlarını ağarlamaya devam edecek.


"Yazı İşleri" yeni yayın döneminde de Mirgün Cabas ve Ruşen Çakır'la devam ediyor.


CAN DÜNDAR SORUYOR; NEDEN?
Türkiye’nin sıcak gündeminin masaya yatırıldığı, haber-tartışma programı “Neden?” Ekim ayında NTV ekranına geri dönüyor. Yeni yayın döneminde her Salı akşamı bu kez 21.00’de ekrana gelecek programda Can Dündar, sorunları ayrıntılarıyla kavramak ve çözüme dair farklı yaklaşımları tartışmak için yine konuklarla canlı yayında bir araya gelecek.
CELAL PİR İLE YAKIN PLAN 15.15’TE

NTV’nin anchorman’lerinden Celal Pir ise hafta içi her gün “Yakın Plan” programını hazırlayıp sunacak. Pir, günlük hayatta karşımıza çıkan sorunları konunun muhatapları ile konuşacak.IŞIN ELİÇİN İLE DÜNYA BUNU KONUŞUYOR
Dünya medyasının ilgi gösterdiği konuları Işın Eliçin, Türk izleyicisine aktaracak… Program 16:30’da yayınlanacak.

DÖRT KADIN 18 EYLÜL’DE “HAYDİ GEL BİZİMLE OL” DİYECEK
Ele aldığı konuları, yorumları, tartışmaları ve konukları ile yayınlandığı her hafta büyük ses getiren “Haydi Gel Bizimle Ol” bu sezon da devam edecek. 18 Eylül’de başlayacak programda Çiğdem Anad, Müjde Ar, Pınar Kür ve Aysun Kayacı, her Perşembe 21.00’de, aktüel olayları hem değerlendirecek hem de tartışacak.... Haydi Gel Bizimle Ol’un kare ası, konuklarını bu sezon da tartışmaya katacak.
EKONOMİYE “EKODİYALOG” YORUMU
Asaf Savaş Akat, Deniz Gökçe, Taner Berksoy ve Mahfi Eğilmez’in yorumlarıyla yer aldığı “EkoDiyalog” siyasi gelişmeler ışığında ekonomi gündemini kendi üsluplarıyla her Çarşamba akşamı değerlendirecek.
İLBER ORTAYLI İLE TARİH DERSLERİ
Topkapı Sarayı Müdürü Prof. Dr. İlber Ortaylı her Çarşamba “Tarih Dersleri”nde geçmişi ve günümüzün konularının tarihi sürecini kendine has üslubu ile izleyenlerle paylaşmaya devam edecek.YEKTA KOPAN İLE GECE GÜNDÜZ
Kültür ve sanatın gündemi yeni dönemde hafta içi her gün 18.10’da ekrana gelecek. Gece ve gündüz uyumayan şehirde neler oluyor? Yekta Kopan’nın sunduğu ve canlı yayın konukları ile renklenen programda sinema, müzik, dans, tiyatro, edebiyat, plastik sanatlar ve gündemdeki kültür-sanat olayları ekrana geliyor.


CNBC-e’de yeni yayın dönemi 

Bu habere oy ver
Düşük
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 6 Puan 7 Puan 8 Puan 9 Puan 10 Puan
Yüksek
     •  En çok puan alan haberler

Yazdır Gönder Görüş yaz/ oku

Bütün Görüşleri Oku

Ana Sayfa | Türkiye | Dünya | Ekonomi | Sağlık | Yaşam | Teknoloji | Kültür Sanat | Doğal Hayat | Eğitim | Moda
Spor | Hava Yol | İletişim | Yardım | İzleyici Görüşleri | Reklam Seçenekleri | Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları