Tatil merkezlerinde yeni yıl hazırlıkları
Yaşam
2008 böyle geçti
Chivas&CNBC-e Business ile Sıkı Dostlar
İnsanlar
İlişkiler
Alışveriş
Hayvanlar Alemi
Lezzet
Gezi
Video
Foto Galeri
Türkiye
Dünya
Ekonomi
Spor
Teknoloji
Sağlık
Kültür Sanat
Yaşam
Hava Yol
Yeşil Ekran
Eğitim
Moda
Otomobil
Doğuş Yayın Grubu
NTV
CNBC-e
e2
NTVSPOR.NET
NBA TV
NTV Radyo
Eksen 96.2
Radio N101
NTV Yayınları
NTV Tarih
N. Geographic
 
NTVMSNBC Anasayfa

Tatil merkezlerinde yeni yıl hazırlıkları

Yılbaşında tatil merkezleri konuklarını sürpriz programlarla en iyi şekilde ağırlamaya hazırlanıyor.

 DİĞER HABERLER


AA
Güncelleme: 10:02 TSİ 31 Aralık 2007 Pazartesi

İSTANBUL - Antalya’nın Belek beldesindeki Xanadu Resort Otel’de Nükhet Duru, Susesi Otel’de Ferhat Göçer, Le Chateau De Prestige Otel’de Burcu Güneş, Kremlin Palace Otel’de 30 Aralık gecesi Serdar Ortaç, yılbaşı gecesi ise Grup Turkuaz konser verecek.
Haberin devamı

Konserleri dinlemek isteyenler 100 ila 200 YTL arasında değişen bedel ödeyecek.

Antalya’da yılbaşında ünlü sanatçıların konser vermeyeceği oteller ise animasyonlar ve yerel sanatçıların konserleriyle tatilcileri eğlendirmeye çalışacak.

Türkiye Otelciler Federasyonu (TÜROFED) Başkanı Ahmet Barut, yılbaşı tatilinde kayak merkezleri ile kaplıcaların bulunduğu bölgelerdeki otellerin güney sahillerindeki otellere göre daha şanslı olacaklarını söyledi. Barut, şunları kaydetti:
“Yılbaşı tatilinde özellikle kayak merkezlerindeki oteller ile kaplıca otelleri dolacak. Yerli turist yılbaşında da kayak merkezlerini tercih edecek. Antalya ve bazı sahil beldelerindeki konaklama tesislerine de ilgi olacaktır ama kayak ve kaplıca merkezlerindeki oteller kadar değil. Antalya’daki otellerin tamamen dolması beklenmiyor. Antalya’da açık kalan az sayıdaki otel hem yerli hem de yabancı turistleri ağırlayacak.”

DAVRAZ KAYAK MERKEZİ
Bu arada, Isparta’daki Davraz Kayak Merkezi’ndeki tesisler de yılbaşı eğlencesi hazırlıklarını tamamladı.

Sirene Davras Mountain Sport Resort Oteli, yılbaşı gecesi için özel menü ve program hazırladı.

Yılbaşı gecesi, sanatçılar Teo, Reco ve Aslı, tatilcileri eğlendirecek. Otelde, 4-9 yaş arası çocuklar için özel eğlence gecesi düzenlenecek. Otelde konaklama ücreti kişi başı 191 YTL ile 404 YTL arasında değişiyor.

ERZURUM VE KARS
Erzurum’daki Palandöken Kış Turizm Merkezi ile Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki kayak merkezinde otel işletmecileri yeni yılda konuklarını en iyi şekilde ağırlamayı hedefliyor.

Rusya, Ukrayna, İran, İngiltere, Fransa ve Azerbaycan’dan konukların geleceği Palandöken’de gece kayağının yanı sıra kar üzerinde parti yapılacak.

Dedeman Otel Genel Müdürü Mehmet Varol, Palandöken’de Ski Resort ve Ski Lodge olmak üzere iki ayrı otelleri bulunduğunu belirterek, her iki otelde farklı etkinliklerle yeni yılı karşılayacaklarını söyledi.

Amaçlarının, konuklarını en iyi şekilde ağırlamak olduğunu belirten Varol, Dedeman Ski Lodge Otel’de oryantal gösterisi sunulacağını ve yabancı orkestranın konser vereceğini bildirdi.

Varol, Dedeman Ski Resort Otel’de saat 24.00’te kar üzerinde yeni yıl partisi ve havai fişek gösterisi yapılacağını kaydetti.

Varol, otellerindeki yılbaşı etkinliklerinin ücretinin 100 ile 360 YTL arasında değiştiğini ifade etti.

Palandöken’deki Palan Otel Genel Müdürü Leyla Mutlutürk de yeni yıl etkinlikleri kapsamında 30 Aralıkta gece kayağı yapılacağını söyledi.

Özel müzik ve dans programları düzenleyeceklerini belirten Mutlutürk, “yılbaşı gecesi otelimizin paten pistinde konuklarımız yeni yıla kayarak girebilecek. Havai fişek gösterisi de düzenleyeceğiz” dedi.

Mutlutürk, Rusya, Ukrayna ve İran’dan konukların ağırlıkta olduğu otellerinde yeni yıl programlarının ücretlerinin 60 ile 150 YTL arasında değiştiğini bildirdi.

Polat Renaissance Otel Genel Müdürü Koray Korkmaz ise amaçlarının misafirlerine unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşatmak olduğunu belirterek “diskomuz, kafemiz ve balo salonumuzda düzenleyeceğimiz etkinliklerle yeni yılı karşılayacağız” diye konuştu.

Yerli ve yabancı sanatçıların sahne alacağı otellerinde fiyatların 65 ile 150 YTL arasında değiştiğini ifade eden Korkmaz, misafirlerinin yüzde 70’inin Rus, yüzde 30’unun yerli olduğunu sözlerine ekledi.

Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bulunan Bayraktepe Kayak Merkezi’ndeki Toprak Otel Genel Müdür Yardımcısı Barlas Özbey, yeni yılda lobi barda Rusya’dan gelen müzik grubunun sahne alacağını belirterek, “Ayrıca, kar üstünde mangal ve sucuk partileri yapılacak, konuklara sıcak şarap ikram edilecek” diye konuştu.

Otellerinde Rusya, Ukrayna ve Azerbaycan’dan konuklar ile yerli misafirlerin ağırlanacağını ifade eden Özbey, fiyatların 125 ile 380 YTL arasında değiştiğini bildirdi.

Çamkar Otel Genel Müdürü Ayhan Tuğrul ise yılbaşında otellerindeki misafirlerin tamamının yerli turistler olacağını söyledi.

Yeni yıl partisi ücretlerinin 100 ile 240 YTL arasında olduğunu belirten Tuğrul, 2008’e sürpriz partilerle girmeyi planladıklarını kaydetti.

BURSA
Bursa’daki kış turizm merkezlerinden Uludağ’daki oteller, her yıl olduğu gibi bu yıl da “Yılbaşı Galası” ile 2008’e “merhaba” diyecek.

Yılbaşı gecesi, Grand Yazıcı Otel’de Safiye Soyman-Faik Öztürk ikilisi ile Bursalı Ayça ve “Tıpa Tıp Şov” sahne alacak. Yeni yıl nedeniyle en az 3 gece konaklamalı “yılbaşı paketi” ile hizmet verecek otelin müşterileri, yılbaşı galasından ücretsiz yararlanacak.

Ağaoğlu My Resort’ta 3, 4 ve 5 günlük konaklamalı paket programlar kapsamında düzenlenen yılbaşı galasında canlı müzik ve dansöz gösterisi sunulacak. Kartanesi Otel’de ise yeni yıl için fasıl programı ve Sinan Erkoç’un sahne alacağı program hazırlandı. Monte Baia Hotel, canlı müzik eşliğinde yılbaşı galası düzenleyecek.

Bursa kent merkezindeki 5 yıldızlı tesislerden Almira Otel’de, büyük salonda hazırlanan yeni yıl balosu, saat 20.00’de Barok Orkestrası’nın sunacağı yemek müziğiyle başlayacak. Gece boyunca Almira Orkestrası ve Solist Seher ile Hakan Gültepe ve Orkestası sahne alacak. Saat 03.00’e kadar sürecek, limitsiz yerli içkinin sunulacağı programın ücreti 165 YTL olarak belirlendi.

Almira Otel bünyesindeki Luzz Bar’da ise gitarist Fatih ve yine Seher’in solist olarak katılacağı, diskjokey Tuncay eşliğindeki yılbaşı kutlaması 22.30-04.00 saatlerinde yapılacak. Bu eğlenceye katılmak isteyenlerin 135 YTL ödenmesi gerekiyor.

Kervansaray Termal Otel’de Opal Salonu’ndaki yılbaşı gecesinde Zeynep Mansur, Aldo, Oryantal Yağmur ve Grup Senkron sahneye çıkacak. “Yılbaşı Özel Programı” adı altındaki kutlama için 160 YTL, çocuk kulübü için ise 50 YTL fiyat belirlendi.

Hotel Çelik Palas’ta ise yılbaşı programında sahne alacak İzmirli sanatçı Canan Sezgin Geylan’a Taş Çeşme grubu eşlik edecek. Otelde tek gecelik konaklama dahil yılbaşı eğlencesinin fiyatı 280-400 YTL arasında değişiyor.

Holiday Inn Bursa’da balo salonunda şarkıcı Niran Ünsal’ın sahneye çıkacağı, yemek ve limitsiz yerli içki hizmetinin verileceği yılbaşı programı için 150 YTL fiyat belirlendi. Balkan ve Latin müzikleri yapan Romanist Latino grubunun yer aldığı Kirmasti Salonu’ndaki programa katılmak isteyenler 99 YTL ödeyecek.

İZMİR
İzmir Hilton Oteli, yeni yılı karşılayacak misafirlerine İzmir Körfezi manzarası eşliğinde “Yeni Yıla Hoşgeldin Partisi” düzenleyecek. Windows On The Bay Restoran’da yapılacak partide Zafer Çebi, Ceren Niron ve orkestrası konuklara müzik dinletisi sunacak. Limitsiz standart yerli içkiyle birlikte özel yılbaşı menüsü fiyatı 225 ile 250 YTL
arasında değişiyor.

Windows On The Bay Bar’da Desen Yıldız’ın canlı performansı ve Grup Pan
ile yeni yıla girmek isteyenler, kişi başı 75 YTL giriş ücreti ödeyerek 2 standart yerli içki içebilecek.

Kaya Prestige Oteli’nde de Grup Prestige, vokal Şule, diskjokey Cenk ve dans şovlarıyla renklendirilecek gecede, şef Mustafa Uysal’ın hazırladığı zengin yılbaşı menüsü konuklara ikram edilecek. Yeni yıla burada girmek isteyenler, kişi başı 109 YTL ödeyecek. Otelde çocuklar için ayrı yılbaşı kutlaması yapılacak.

Lerzan Mutlu, Cihangir ve Grup Asansör’ün sahne alacağı Balçova Termal Otel’de düzenlenecek eğlenceye kişi başı 125 YTL ödenerek katılınabilecek. Gecenin sonunda konuklara işkembe çorbası ikram edilecek.

İzmir’in Çeşme ilçesinde bulunan Ilıca Otel’deki “hoş geldiniz” kokteyliyle başlayacak etkinlikte konuklara İlhan Şeşen, Grup My Space ve Cyristal Dans Grubu eğlenceli dakikalar yaşatacak. Konukların katılacağı tombala çekilişi, yeni yılın ilk saatinde gerçekleştirilecek.

Sheraton Çeşme Oteli’nde ise Grup Project, diskjokey Aylin ve çeşitli dans grupları sahne alacak.

Çeşme Altınyunus Oteli’nde Gülay Eralp ile yeni yıla girmek isteyenler, 169 YTL’den başlayan fiyatlarla limitsiz içkili programa katılabilecek.

ALTIN YAPRAĞINA SARILI HİNDİ
İzmir’de, aşçı Mehmet Peker, yılbaşı gecesi için altın yaprağına sarılı hindi hazırladı.

Alsancak semtindeki yeni limanda hizmet veren Türlü Restoran’ın aşçısı Peker, hindiyi yurt dışından özel olarak getirttiği altın yaprağına sararak odun ateşinde pişirdiğini belirtti.

Peker, pişme aşamasında hindinin, kaplı olduğu altın sayesinde aromatik tadını kaybetmediğini belirterek, “Bu hindi dünya çapında lezzet klasiği olmaya aday” dedi.

700 Euroluk altın yaprağıyla kaplanarak 4 saatte pişirilen hindi, bin Eurodan satışa sunulacak.

AYDIN
Aydın’ın turistik ilçesi Kuşadası’nda da yılbaşı dolayısıyla farklı tesislerde değişik programlar düzenleneceği bildirildi.

Korumar Otel Genel Müdürü Tacettin Özden, önceki yıllarda düzenlenen yeni yıl kutlamalarının şirketleri açısından zararla sonuçlanması sonucu ünlü sanatçılarla anlaşma yapamadıklarını söyledi.

Özden, “bu yıl programı daralttık. Daha çok bölgesel müşterilerimize yönelik programlar hazırlıyoruz” dedi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Kuşadası Temsilcisi ve Atınç Otel Genel Müdürü Bülent İlbahar da Kuşadası’nın yeni yıla tesislerde yüzde 90 doluluk oranıyla gireceğini belirtti.

Ünlü sanatçıları otellerinde görmeyi istediklerini ancak son dönemlerde tesislerin ekonomik durumunun iyi olmadığını ifade eden İlbahar, “yaz sezonunda konaklamalı turizme hizmet veren tesislerimiz ancak kendini ayakta tutacak paraları kazanıyor. Yıl sonu yapılan bu etkinlikler artı bütçe istiyor” diye konuştu.

Kuşadası’ndaki otellerin hazırladıkları yılbaşı programlarının fiyatlarının 109 ile 169 YTL arasında değiştiği bildirildi.

MUĞLA
Muğla’nın Bodrum ilçe belediyesi, yıl başında kenti canlı tutmak, renkli ve şık mekanlar ile sokaklar yaratmak amacıyla “En Güzel Süslenmiş ve Işıklandırılmış Mekan Yarışması” düzenledi.

“En Güzel Süslenmiş-Işıklandırılmış Vitrin”, “En Güzel Süslenmiş-Işıklandırılmış Bahçe”, “En Güzel Süslenmiş-Işıklandırılmış Dış Cephe”, En Güzel Süslenmiş-Işıklandırılmış Balkon”, “En Güzel Süslenmiş-Işıklandırılmış Sokak” ve “Jüri Özel Ödülü” kategorilerinde yapılan yarışma için başvuruların sona erdiği, sonuçların 4 Ocak 2008 tarihinde ödül töreninde açıklanacağı belirtildi.

Öte yandan, Bodrum’un çeşitli bölgeleri, çam ağaçları ve ışıklarla süslendi.

Yeni yıl etkinlikleri kapsamında havai fişek gösterileri de yapılacağı bildirildi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Nasih Demir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, geçmiş yıllarda yılbaşına 2-3 hafta kala başlayan hazırlıklara ve yeni yılda yaşanan canlılığa son yıllarda rastlamadıklarını söyledi.

Bodrum’da yılbaşında 9-10 otelin açık olacağını belirten Demir, “ancak üyelerimizden aldığımız verilere göre, yüzde 100 dolacak otel sayısı çok az” dedi.

Kurban Bayramı’nın da turizm açısından iyi geçmediğini ifade eden Demir, kayak merkezlerinde çeşitli etkinlikler düzenlendiğini ancak yazlık bölgelerde çok fazla etkinlik yapılamadığını belirtti. Demir, şöyle konuştu:
“Eskiden Bodrum’da yılbaşına 2-3 hafta kala oteller dolup taşıyordu. Otellerde kalan müşterilere hizmet veren restoranlar, barlar ve butikler heyecanlı bir hazırlık dönemine girerlerdi. Bu atmosferi hissedemiyorum. Otellerden önce Bodrum çarşısını hazırlamamız gerekiyor. Alışveriş merkezleri, eğlence mekanları ve dinlence yerleri gibi turizme hizmet eden mekanları kışın da açık tutmalıyız. Bodrum’u yeniden eğlencesi bol, kışın yaşanabilir bir yer haline getirmeliyiz. Ancak bu şekilde yılbaşında da turizme canlılık getirebiliriz.”

BOLU
Yeni yıl öncesinde, doğal güzellikleriyle ünlü Abant Tabiat Parkı’ndaki Abant Palace ve Büyük Abant Oteli ile kayak merkezi Kartalkaya’daki Doruk Kaya Otel ve Kaya Otel, yüzde 90-100 doluluk oranına ulaştı.

Yılbaşı akşamı Büyük Abant Oteli’nde Murat Başaran sahne alacak ve çeşitli etkinlikler yapılacak. Bolu Dağı’ndaki Koru Otel’de ise Fedon ile dansöz Asena sahne alacak. Kartalkaya’da da her yıl olduğu gibi oteller, farklı eğlenceler düzenleyecek.

Yılbaşı akşamında otellerin önünde ateş yakılacak ve canlı müzik eşliğinde havai fişek, dans ve kayak gösterileri yapılacak. Tatilcilere sıcak şarap ikram edilecek.

NEVŞEHİR
Nevşehir’in Kapadokya bölgesinde doğal dokusu değiştirilmeden pansiyona dönüştürülen ve özellikle yabancı turistlerin ilgisini çeken peri bacaları, butik ve kayadan oyma oteller, yeni yıla otantik mekanda girmek isteyenlere farklı bir seçenek sunuyor.

Kapadokya Turistik İşletmeler Derneği (KAPTİD) Genel Sekreteri Nazif Demir, şimdiden Kapadokya’daki otel ve eğlence tesislerinde doluluk oranının yüzde 70’lere ulaştığını, yılbaşına kadar bu oranın yüzde 100’e yükselmesini beklediklerini bildirdi.

Günlük 150-400 YTL ödeyen yerli veya yabancı turistlerin yeni yıla otantik ve modern imkanlarla donatılmış mekanlarda girebileceğini bildiren Demir, yabancı turistler için “Türk geceleri” düzenleneceğini, yerli turistler için de çeşitli sürpriz programlar hazırlanacağını kaydetti.

Bölgedeki turistik işletmelerde yılbaşı için çevre düzenlemesi ve özel dekorasyon yapıldığını söyleyen Demir, “yerli ve yabancı turistlerimizi, yeni yıla Kapadokya’nın otantik ve modern imkanlarla donatılmış bu mekanlarında girmeye davet ediyoruz” diye konuştu.

KAYSERİ
Kar kalınlığının 1 metreyi aştığı Erciyes Kayak Merkezi’nde yılbaşı hazırlıkları sürdürülüyor. Grand Eras Erciyes Oteli Müdürü Galip Özsoy, otellerin çoğunda rezervasyonların dolduğunu söyledi.

Öte yandan, Erciyes Kayak Merkezi’nde kamu kuruluşlarına ait sosyal tesislerde de yılbaşı rezervasyonlarının dolu olduğu bildirildi.

AFYONKARAHİSAR
Afyonkarahisar’daki termal tesislerde yılbaşı hazırlıkları tamamlandı. Tesislerde, yılbaşı rezervasyonları yüzde 100’e ulaştı.

Yılbaşı için rezervasyonların aylar öncesinden tamamlandığını belirten İkbal Termal Otel Genel Müdür Yardımcısı Ümit Uysal, termal tesislerin son yıllarda tatilcilerin tercih ettiği mekanlar haline geldiğini belirtti. Uysal, “İnsanlarımız tatil yapmanın yanı sıra sağlıklı ortamda vakit geçirmek istiyor. Temiz ve sağlıklı ortamda tatil yapmak isteyenlerin sayısı giderek artıyor. Bunun için Afyonkarahisar’da yeni termal otellerin yapımının bir an önce tamamlanması gerektiğini düşünüyoruz. Bu hem bizim için hem de Afyonkarahisar için rekabet ve gelir ortamı demektir” diye konuştu.

Siyasilerin tercihi olan ve Kurban Bayramı tatilinde eski ve yeni 6 bakanı ağırlayan Korel Termal Otel Halkla İlişkiler Müdürü Şule Kinkan ise talepleri karşılamakta zorlandıklarını söyledi.

Oruçoğlu Termal Otel Halkla İlişkiler Müdürü Fulya Arslan da yeniliklerle yılbaşına hazırlık yaptıklarını, müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalıştıklarını ifade etti.

Yılbaşında İkbal Termal Otel’de Türk sanat müziği sanatçısı Seniha, Korel Termal Otel’de Türk sanat müziği sanatçısı Ayşe Taş ve İstanbul Maksim Gazinosu Fasıl Grubu, Oruçoğlu Termal Otel’de ise sanatçı Latif Doğan sahne alacak.

KOCAELİ
Kocaeli’nde The Green Park Resort Kartepe Otel, yeni yılı Samanlı Dağları’nın zirvesinde karşılamak isteyen müşterilerine atlı kızakla karlar arasında gezinti keyfi yaşatmaya hazırlanıyor.

The Green Park Otel Kurumsal İletişim Müdürü Birol Aydın, İstanbul’a 1 saat mesafedeki Maşukiye’deki The Green Park Resort Kartepe’de konukları için “rüya gibi” yılbaşı programı hazırladıklarını belirterek, konuklarına yeni yıla tabiatın bembeyaz örtüsü üzerinde “merhaba” deme imkanı sunacaklarını ifade etti.

The Green Park Resort Kartepe Otel’de yılbaşı tatili için iki periyot hazırladıklarını bildiren Aydın, fiyatların 480 YTL ile 360 YTL olarak belirlendiğini söyledi.

Konaklama fiyatına oda, açık büfe kahvaltı, 5 çayı, akşam yemeği, gece çorbası ve sağlık kulübü ile skipass (kayak aletleri) kullanımının dahil olduğunu bildiren Aydın, şöyle konuştu:
“Kartepe’de yılbaşı tatili masala dönüşecek. Yeni yılı İstanbul’a 1 saat mesafedeki Kartepe Kayak Merkezi’nde karşılayacak konuklarımız, atlı kızakla çıkacakları yolculukta kendilerini adeta bembeyaz bir masal diyarında hissedecek. Yılbaşı tatili için İstanbul’dan uzaklaşmak istemeyen ama tatilin keyfini İstanbul dışında çıkarmak isteyenler 1700 metre zirvedeki Kartepe’de sürpriz etkinliklerle rüya gibi bir tatil geçirecek.”

Aydın, “Karadeniz Gecesi”, “Güney Doğu Anadolu Gecesi” gibi etkinlikler ve sürpriz sanatçılarla düzenlenecek yılbaşı eğlencesinin yanı sıra konukların kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası ve geleneksel Türk hamamından oluşan sağlık kulübünde dinlenme imkanı bulabileceklerini ifade etti.

İspanya’nın önde gelen medya kuruluşu Editorial Office ve Trade Leaders Club (Ticaret Liderleri Kulübü) tarafından “Küresel Kalite Yönetimi Altın Boğa” ödülüne layık görülen Butik Otel Maşukiye’nin sahibi Yalçın Karabacak da otellerinin yılbaşını sakin bir ortamda karşılamak isteyenlerin buluşma noktası olduğunu söyledi.

Beldede çeşitli yerlerde balo ve eğlenceler yapıldığına dikkat çeken Karabacak, doğayla iç içe olan otellerinde müşterilerinin daha çok “kafa dinlemeyi” tercih ettiğini kaydetti.

Karabacak, “kurulduğumuz yıldan beri yılbaşılarında televizyonu bile açmayarak doğayla iç içe sessiz, sakin bir ortamda yeni yılı karşılamak isteyen müşterilerimize hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz, içkilerini alarak şöminenin başında veya odalarında yeni yıla girmeyi tercih ediyor” dedi.

KASTAMONU
Kastamonu’da bulunan, Türkiye’nin önde gelen kayak merkezlerinden Ilgaz’daki tesisler, yılbaşı hazırlıklarını büyük oranda tamamladı. Oteller, yılbaşı için yapılan rezervasyonlarla hemen hemen doldu. Tesisler tatilcilere özel sürprizler hazırladı.

Ilgaz’da bulunan ve Kastamonu Holding tarafından işletilen 5 yıldızlı Ilgaz Mountain Resort’ta 28 Aralık-1 Ocak arası 4 günlük 2 kişilik tam pansiyon tatil paketinin fiyatı 2 bin YTL olarak belirlendi. Ilgaz Mountain Resort’ta canlı müzik, havai fişek gösterileri, piyano resitali, pastalı 5 çayı, küçük barda eğlence, ayrıca tatil boyunca hamam, fitness center, mini club gibi sosyal tesislerden ücretsiz faydalanma imkanı sağlanacağı bildirildi.

Ilgaz Dağbaşı Otel’de ise rezervasyonlar yüzde 100 oranında doldu. Dağbaşı Otel de birçok sürpriz ve eğlenceyle müşterilerine sınırsız eğlence sunacak.

 

Bu habere oy ver
Düşük
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 6 Puan 7 Puan 8 Puan 9 Puan 10 Puan
Yüksek
     •  En çok puan alan haberler

Yazdır Gönder Görüş yaz/ oku

Bütün Görüşleri Oku

Ana Sayfa | Türkiye | Dünya | Ekonomi | Sağlık | Yaşam | Teknoloji | Kültür Sanat | Doğal Hayat | Eğitim | Moda
Spor | Hava Yol | İletişim | Yardım | İzleyici Görüşleri | Reklam Seçenekleri | Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları