NTV’de yeni sezon başladı
Türkiye
Yerel Seçim 2009
Ergenekon Davası
Politika
Dış politika
Genel
Polis - adliye
Yerel
Video
Foto Galeri
Türkiye
Dünya
Ekonomi
Spor
Teknoloji
Sağlık
Kültür Sanat
Yaşam
Hava Yol
Yeşil Ekran
Eğitim
Moda
Otomobil
Doğuş Yayın Grubu
NTV
CNBC-e
e2
NTVSPOR.NET
NBA TV
NTV Radyo
Eksen 96.2
Radio N101
NTV Yayınları
NTV Tarih
N. Geographic
 
NTVMSNBC Anasayfa » Türkiye
NTV’de yeni sezon başladı
NTV yeni yayın dönemine başladı. NTV, ekran görselliğinden programlara kadar bir çok yenilikle izleyici ile buluşuyor.

NTV
Güncelleme: 17:38 TSI 28 Eylül 2006 Perşembe

İSTANBUL - Yeni dönemle birlikte artık NTV logosu ekranın sol üst köşesinde yer alıyor.

NTV yeni yayın dönemi tanıtımlarını izleyebilirsiniz:
  • Gün Boyu Haber
  • Günün İçinden
  • Can Dündar soruyor: NEDEN?
  • Defne Sarısoy ile Güzel Günler
  • Haber Merkezi
  • Yakın Plan
  • Spor Servisi


NTV yeni yayın dönemine haber kuşaklarında büyük bir değişimle giriyor. İzleyici artık haberle, sabahın ilk saatlerinden geceyarısına kadar ekranda birbirini izleyen ve tamamlayan kuşaklarda buluşuyor. Her kuşakta ekranda ayrı bir haberci, kameranın arkasında ayrı bir ekip var.

YENİ YAYIN DÖNEMİNDE NTV’DE HABERİN 6 AYRI DURAĞI VAR

Güne Başlarken:
Duygu Canbaş ve Erhan Ertürk bu sezon da günün ilk haberlerini ekrana taşıyan ikili... Günün ilk gelişmelerini, siz uyurken Türkiye’de ve dünyada olan biten herşeyi, gazete manşetlerinden haberleri, izleyiciye günboyunca rehberlik edecek hava ve yol bilgilerini onlardan izleyeceksiniz. Hafta içi her gün 07.00’den 10.00’a kadar


Haber Merkezi: Mirgün Cabas öğleden sonraları NTV haberin sözcülüğünü yapıyor.
Can Kozanoğlu ile birlikte izleyicinin gündemiyle habercilerin gündemini buluşturuyorlar..

Günün sıcak gelişmeleri, NTVMSNBC okurlarının ilgi duyduğu haberler, gündemin en önemli konusuna dair ayrıntılı röportajlar ve Halkın Sesi bu kuşakta ekrana gelecek.. Hafta içi her gün 15.00’ten 18.00’e kadar..

Hayatın Gündemi: Ahmet Yeşiltepe, hayatın meselelerine ekranda yer açıyor. Günlük hayatı şekillendiren en basit sorulara en kapsamlı cevapları arıyor. Hafta içi her gün 10.00’dan 12.00’ye kadar..


Günün İçinden: Işın Eliçin günün gündeminin şekillendiği saatlerde ekranda... Tüm sıcak gelişmeler, canlı yayınlar, son dakika haberleri gün ortasında onun anlatımıyla ekrana yansıyacak. Hafta içi her gün 12.00’den 15.00’e kadar..

Akşam Haberleri:
Ece Özbek ve Celal Pir haber trafiğinin yoğun akşam saatlerinde yayında... NTV haber masası, muhabirlerin gün boyunca yerinde izlediği gelişmeleri, onlarca kaynaktan gelen binlerce haber ve görüntüyü süzüyor, bilmek isteyeceğiniz ve ihtiyaç duyacağınız her haberi, her bilgiyi sizinle buluşturuyor. Hafta içi her gün 18.00’den 20.00’ye kadar


24 Saat: Banu Güven geceden haber vermeye devam ediyor... Gelişmelerin en hızlandığı, kafaların en karıştığı günlerin sonunda bile, olan biten herşeye en açık ve en ayrıntılı biçimiyle hakim olmak için...

Geceyarısından sonra, 24 +‘da ise sanat, kültür ve topluma dair günün ve yarının en ilginç konuları, konukları... Hafta içi her gece 23.00’ten itibaren..


Ayrıca haber kuşakları NTV’nin iki klasik haber programıyla destekleniyor


Yakın Plan: Oğuz Haksever merak uyandıran, hakkında daha fazla şey bilmek isteyeceğiniz konuları ele alıyor... Konunun muhatapları, uzmanları, karşıtları aynı ekranda buluşuyor, izleyiciler hem bilgi, hem fikir sahibi oluyor. Haftaiçi her gün 15.15’ten itibaren

NTV’ye Sorun: İzleyiciler soruyor, NTV doğru isimlere ulaşıp doğru cevabı buluyor ve ekrana taşıyor.. Merak ettiğiniz her konu, cevabını aradığınız her soru için...
Celal Pir’in sunumuyla. Hafta içi her gün 14.15’ten itibaren...

Haftalık yayın programında ise yeni kuşaklar açılıyor, yeni program ve isimlerle de ekran güçleniyor.

NTV klasiği programlar, kültür-sanat gündemi, hafta sonu spor kuşakları, La Liga, Bundesliga ve Türkiye Basketbol Ligi maçları yeni dönemde de ekrana gelmeye devam ediyor.

NTV’nin deneyimle kadrosunun yanında programlarıyla; Emre Kongar, Mehmet Barlas, Can Dündar, Halit Kıvanç, Beyazıt Öztürk, Güzide Duran, Tayfun Talipoğlu, Hıncal Uluç, Haşmet Babaoğlu, Rıdvan Dilmen, Yekta Kopan, Asaf Savaş Akat, Mahfi Eğilmez, Deniz Gökçe ve Taner Berksoy her hafta ekrana gelecek.

NEDEN / CAN DÜNDAR HER SALI 20:30 (19 EYLÜL)
NTV ekranlarında yeni bir haftalık aktüel tartışma programı yayına gelecek. Deneyimli ve sevilen gazeteci Can Dündar her hafta gündemin tartışılan konularından biri için “Neden” diyecek.

YORUM FARKI / HAFTA İÇİ DÖRT GÜN 20:00


NTV’de iki zıt görüş, iki dolu bakış ve iki farklı yorum. Mehmet Barlas ve Emre Kongar günün meselesine her akşam “Yorum Farkı”nda yüz yüze tartışıyor.

EKO DİYALOG / HER ÇARŞAMBA 20:30 (27 EYLÜL)
NTV klasiği Eko Diyalog tam kadro geri geliyor. 27 Eylül’den itibaren yeni sezona başlayacak Eko Diyalog’da üçlüye bu yıl Mahfi Eğilmez de katılıyor. Asaf Savaş Akad, Deniz Gökçe, Taner Berksoy ve Mahfi Eğilmez ile her Çarşamba ekrana gelecek.

BİRİ BANA ANLATSIN/ HER PERŞEMBE 20:30

Beyaz, Biri Bana Anlatsın diyor; Kadir Çöpdemir’in yardımıyla anlamaya çalışıyor. Biri Bana Anlatsın, 21 Eylül’de başlayacak…

N-MODA / HER PAZAR 12:05
Güzide Duran ile hayıtımıza yön veren akımlar her Pazar ekranda olacak. Güzellik, estetik, en moda akımlar, doğru giyinme klavuzu, parti açılışları, defileler ve haftanın kırmızı halısı programda yer alacak.


GÜZEL GÜNLER/ HAFTA İÇİ 11:15
Defne Sarısoy ile Güzel Günler, yeni dönemde haftanın her günü “Hayatın Gündemi” programın içinde saat 11:15’de ekrana gelecek.

GECE-GÜNDÜZ / HAFTA İÇİ 18:10
Yekta Kopan ile gece - gündüz, kültür - sanat… Gece Gündüz, mekanlardan canlı yayınla hafta içi 18:10’da yayınlanacak.

VE İNSAN/ HAFTA İÇİ 18:30
Oğuz Haksever’den Ve İnsan, yeni bölümleriyle hafta içi 18:30’da NTV’de.

HALİT KIVANÇ İLE USTALAR / HER PAZAR 11:10
Halit Kivanç İle Ustalar, yeni bölümleri ile her pazar 11:10’da NTV’de.

BAM TELİ/ HER CUMARTESİ 10:10
Tayfun Talipoğlu, yeni yol öyküleriyle geliyor. BAM TELİ her Cumartesi 10:10’da NTV’de.

90 DAKİKA / HER PAZARTESİ 20:30

Fuat Akdağ, Hıncal Uluç ve Haşmet Babaoğlu’nun yorumlarıyla katıldığı “90 Dakika”da haftanın spor olayları ve futbol gündemi tartışılacak.

EUROGOL / HER PAZARTESİ 22:00
Avrupa’dan maç özetleri Okay Karacan’ın sunacağı “Eurogol” ile her pazartesi 22:00’de NTV’de.


%100 FUTBOL /CUMA, CUMARTESİ, PAZAR 22:00
Rıdvan Dilmen ve Güntekin Onay ile her maçın ardından sadece futbol. Dilmen ve Onay bu sezon haftanın 3 akşamı Cuma, Cumartesi ve Pazar maçlarını sıcağı sıcağına canlı yayında değerlendiriyor.

 

Bu habere oy ver
Düşük
1 Puan 2 Puan 3 Puan 4 Puan 5 Puan 6 Puan 7 Puan 8 Puan 9 Puan 10 Puan
Yüksek
     •  En çok puan alan haberler

Yazdır Gönder Görüş yaz/ oku

Bütün Görüşleri Oku

Ana Sayfa | Türkiye | Dünya | Ekonomi | Sağlık | Yaşam | Teknoloji | Kültür Sanat | Doğal Hayat | Eğitim | Moda
Spor | Hava Yol | İletişim | Yardım | İzleyici Görüşleri | Reklam Seçenekleri | Hukuki Şartlar & Gizlilik Hakları