|
İstanbul NTV-MSNBC VE AJANSLAR |
Sezonun ilk maçı FB-Çaykur Rize
|
|
Süper Ligde 2004-2005 sezonu, 6 Ağustos Cuma günü Rizede yapılacak Çaykur Rizespor-Fenerbahçe maçıyla başlayacak.
|
|
1. HAFTA
6 Ağustos Cuma
20.00 Çaykur Rizspor-Fenerbahçe (Rize Atatürk)
7 Ağustos Cumartesi
18.00 Gençlerbirliği-Sakaryaspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Denizlispor-Gaziantepspor (Denizli Atatürk)
19.00 Kayserispor-Trabzonspor (Kayseri Atatürk)
20.00 Malatyaspor-Beşiktaş (Malatya İnönü)
8 Ağustos Pazar
17.00 Akçabaat Sebatspor-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor (Erzurum Cemal Gürsel)
17.00 İstanbulspor-Diyarbakırspor (Güngören Mimar Yahya Baş)
19.00 Samsunspor-Ankaragücü (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Galatasaray-Konyaspor (Ali Sami Yen)
2. HAFTA
13 Ağustos Cuma
20.00 Gaziantepspor-Galatasaray (Kamil Ocak)
14 Ağustos Cumartesi
17.00 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Malatyaspor (Aktepe)
19.00 Ankaragücü-İstanbulspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Diyarbakırspor-Kayserispor (Diyarbakır Atatürk)
20.00 Fenerbahçe-Samsunspor (FB Şükrü Saracoğlu)
15 Ağustos Pazar
19.00 Sakaryaspor-Denizlispor (Sakarya Atatürk)
19.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Atatürk)
19.00 Trabzonspor-Akçaabat Sebatspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Beşiktaş-Gençlerbirliği
3. HAFTA
21 Ağustos Cumartesi
17.00 İstanbulspor-Fenerbahçe (Güngören Mimar Yahya Baş)
19.00 Gençlerbirliği-Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor (Ankara 19 Mayıs)
19.00 Samsunspor-Konyaspor (Samsun 19 Mayıs)
19.00 Malatyaspor-Trabzonspor (Malatya İnönü)
20.00 Denizlispor-Beşiktaş (Denizli Atatürk)
22 Ağustos Pazar
17.00 Akçaabat Sebatspor-Diyarbakırspor (Akçaabat Fatih)
19.00 Gaziantepspor-Sakaryaspor (Kamil Ocak)
19.00 Kayserispor-Ankaragücü (Kayseri Atatürk)
19.00 Galatasaray-Çaykur Rizespor (Ali Sami Yen)
4. HAFTA
27 Ağustos Cuma
20.00 Fenerbahçe-Kayserispor (FB Şükrü Saracoğlu)
28 Ağustos Cumartesi
17.00 Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor-Denizlispor (Aktepe)
19.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Rize Atatürk)
19.00 Konyaspor-İstanbulspor (Konya Atatürk)
20.00 Sakaryaspor-Galatasaray (Sakarya Atatürk)
29 Ağustos Pazar
18.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Diyarbakırspor-Malatyaspor (Diyarbakır Atatürk)
19.00 Ankaragücü-Akçaabat Sebatspor (Ankara 19 Mayıs)
20.00 Beşiktaş-Gaziantepspor
Bu arada, sahasında yenileştirme çalışmaları süren Beşiktaşın, Futbol Federasyonuna yapmış olduğu başvuru nedeniyle Gençlerbirliği ve Gaziantepspor maçlarının yapılacağı yerlerin federasyon yönetim kurulu tarafından kararlaştırılacağı bildirildi. |